بعد از معرفی پروژه به شرکت،  تیم شرکت که شامل واحد فروش،  واحد طراحی داخلی میباشد در یک جلسه مشترک نقاط ضعف وقوت و موانع پروژه از لحاظ طراحی و فنی و ملاحظات مالی مورد بررسی قرار میدهند.

در نهایت طرحی که مطابق سلیقه کارفرما ونیز قابل اجرا از لحاظ فنی و با قیمت منطقی و در توان کارفرما باشد به ایشان ارائه می گردد. پس از تائید طرح توسط کارفرما اجناس مورد لزوم برای پروژه از شرکت فیبرلی سفارش د اده میشود و تا زمان  رسیدن اجناس از ترکیه نقشه های پروژه و زیر ساختهای لازم جهت  نصب تجهیزات مورد نیاز در پروژه نصب میگردد.

بعد از رسیدن  اجناس به محل پروژه عملیات نصب و سپس راه اندازی  سیستم در کوتاهترین  مدت انجام شده جهت بهره برداری تحویل کارفرما می گردد.

در مرحله نصب و راه اندازی سیستم همیشه به صرفه ترین راه و ایمن ترین راه برای  نصب تجهیزات در نظر گرفته مشود. و اکیپ فنی شرکت که افراد دوره دیده برای کار در ارتفاع میباشند همیشه رعایت ایمنی و فنی در کار های خود لحاظ می نمایند.

با توجه به اینکه سیستم نورپردازی شرکت فیبرلی از سیستم هوشمند دی ام ایکس بهره می برد. تمامی کارشناسان این شرکت در شرکت فیبرلی دوره دیده و نیز در حین اجرای کار کارشناسان ترکیه ای نیز در محل پروژه حضور داشته و کیفیت کار اجرا شده را رصد مینمایند.

مجموع این کنترلها و رعایت نکات فنی و ایمنی باعث میشود کیفیت اجرا نیز همانند کفیت خود محصولات بالا باشد و رضایت کارفرما  از همه لحاظ جلب شود.

هیچ مشکلی در مدت گارانتی محصولات و نیز بعد از گارانتی و در طول مدت سپری شدن عمر مفید چیپستهای ال ای دی به وجود نیاید.

پدرام شکری

مدیر فنی

تلفن تماس: ۰۹۱۲۸۴۸۹۷۰۷

اگر قصد انجام پروژه ای را دارید مشاوران شرکت در خدمت شما هستند