شرکت فام نگار مهر

نماینده انحصاری فروش محصولات فیبرلی ترکیه در ایران
پیشگام در عرضه ی نورپردازی مدرن و آبنمای موزیکال
شرکت فام نگار مهر، تنها نماینده شرکت فیبرلی ترکیه در ایران

شرکت فام نگار مهر در سال ۱۳۸۷ با هدف انجام فعالیت های بازرگانی و خدماتی تشکیل و سرلوحه کار خود را فعالیت در امور زیباسازی شهری قرار داد که در این رابطه با بررسی نیازهای کنونی صنعت ساختمان و سلیقه اجتماع و مطالعه علل پیشرفت سایر کشورها به خصوص اروپا و تطبیق آن با فرهنگ ایرانی اقدام به تشکیل تیم حرفه ای طراحی و فنی در امر آبنما و نورپردازی نمود.

شرکت فام نگار مهر با اخذ نمایندگی انحصاری از شرکت فیبرلی (Fiberli) ترکیه که محصولات آن دارای استانداردهای معتبر اروپایی می باشد، گامی جدید را در راستای ارائه محصولات با کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی در ایران برداشته تا پل ارتباطی مستحکمی با اروپا و ایران از لحاظ طراحی و نورپردازی و بالا بردن کیفیت بصری شهری ایجاد نماید.

به صورت کلی هدف این شرکت ارائه محصولات با کیفیت بالا، عمر طولانی و مصرف کم و طراحی و اجرای علمی، زیبا و کارشناسانه برای مشتریان عزیز می باشد.

پیام مدیر عامل

مهندس احمد اکبری

مدیر عامل شرکت فام نگار مهر

با یاری پروردگار یکتا و قدردانی از همکاران و مشتریان گرامی، موجب خرسندی اینجانب است که در این برهه زمانی افتخار حضور و خدمتگزاری در عرصه نورپردازی مدرن و آبنمای موزیکال کشور را دارم.

این شرکت براساس بررسی نیازهای کشور و منطقه و نگاه کارشناسانه و به روز تاسیس شده است. ما ضمن پایبندی به اخلاق حرفه ای تلاش داریم همواره نیازهای مشتریانمان را مورد توجه قرار دهیم و در این مسیر پشتوانه اصلی ما سرمایه انسانی نخبه و جوان، مدیران مجرب و بهره گیری از فناوری های روز است.

بر اساس چشم انداز شرکت فام نگار مهر که تبدیل شدن به یک شرکت خوشنام منطقه ای است؛ تلاش ما ارائه خدماتی همه جانبه و برتر به مشتریان و گروه های هدف است.

امیدوارم در سایه توجه خداوند و همراهی تمامی علاقه مندان در تعالی فعالیت های اقتصادی کشور توفیق داشته باشیم و در راستای ماموریت و اهداف تعریف شده، پیش بینی می کنیم دستاوردهای جدیدی در حوزه نورپردازی اماکن تجاری، مسکونی و شهری داشته و الگویی موفق باشیم.

دستاوردها و افتخارات

شرکت فام نگار مهر از ابتدای تأسیس تاکنون، موفقیت‌ها و دستاوردهای چشم‌گیری را از آن خود کرده است که نشان از تمایل این شرکت به تعالی و پویایی در اجرای فعالیت‌های گوناگون و خَلق ارزش‌های متنوع دارد.

امروزه رقابت برای ساخت محصولات و خدمات بهتر و با کیفیت بالاتر روز به روز در حال افزایش است، در این راستا شرکت فام نگار مهر با بکارگیری فارغ التحصیلان و نخبگان دانشگاهی و ایجاد ارتباط با مراکز علمی و همکاری با شرکت بین المللی فیبرلی ترکیه توانسته است موفقیت های چشمگیری را در زمینه طراحی و اجرای انواع پروژه های نورپردازی در کشور بدست آورد.

اگر قصد انجام پروژه ای را دارید مشاوران شرکت در خدمت شما هستند