5 طراح داخلی برتر در جهان

طراحان داخلی مشهور

 

کلی ورستلر

نفر اول این لیست خانم کلی ورستلر(Kelly wearstler) طراح نیویورکی میباشد

او شخصیتی شبیه به ستارگان راک را دارد و به جسور بودن شهرت داردچون بدون هیچ ترسی طراحی میکند.

طراحی داخلی

در سال ۲۰۱۱ این طراح لاین مد در زمینه لباس خود را نیز به نام Eponymous   راه اندازی کرد. او اعتقاد دارد که هر قطعه از اشیا و یا مبلمان در دکوراسیون داخلی مثل یک مجسمه منحصر بفرد باید دیده شود.

جان لویی دنویت

 نفر دوم جان لویی دنویت (Jean Louis Denoit) طراح فرانسوی است.

نام این طراح در بین لیست ۱۰۰ نفری برترین استعداد های برجسته معماری جهان  به چشم میخورد.او طراحی است که بدنبال طرح های مینیمالیستی میرود و سبک مورد علاقه اوست.بسیار به تاریخ هنر و معماری اهمیت میدهد و در کارهایش به شدت تاثیر گذار است.

طراحی داخلی

اولین شرکت خود را در سال ۲۰۰۰ افتتاح کرد یکی از پروژه های معروف او طراحی داخل یک هواپیمای شخصی Falcon  میباشد که بسیار مورد توجه قرار گرفت.

پیتر مارینو

سومین نفر پیتر مارینو (Peter Marino)   این یک طراح آمریکایی است

که در نیویورک کمپانی خودش را راه اندازی کرد. او در طرح هایش تاکید زیادی بر بافت و نور دارد.

طراحی داخلی

خیلی از فروشگاه های برند های مطرح و معتبر را در سراسر دنیا را این طراح اجرا کرده است. او طراحی است که لوکس بودن در همه ی کارهایش در نظر میگیرد. یکی از زیبا ترین کارهای او طراحی برای کمپانی Dior می باشد.

دیوید کالینز

طراح چهارم دیوید کالینز (David Collins) او در ایرلند متولد شده است .

طراحی با شهامت  که در مدت زمان عمر کوتاه خود فضا های لوکس زیادی رو طراحی کرده است. رستوران ها و بوتیک های طراحی شده توسط وی زبانزد همگان است. مرگ ناگهانی او در سال ۲۰۱۳ دنیای معماری و طراحی داخلی رو شوک زده کرد و در حال حاضر کمپانی او همچنان ادامه دهنده ایده های اوست. او شاید یکی از جوانترین هنرمندان عصر خود بود از همان دوران کودکی جاه طلب بود و در سن ۲۸ سالگی یکی از بزرگترین کمپانی ها و تیم های طراحی را رهبری می کرد.

مارسل واندر

طراح پنجم مارسل واندر(Marcel Wander) است که در کشور هلند در سال ۱۹۶۳ متولد شده است.

او طراحی است که در همه کارهای خود عشق و شور زندگی را میتوان دید . ابتکار و خلاقیتش به همراه تلاش منحصربفرد باعث شد تا مورد تحسین منتقدان قرار بگیرد.

ترکیبی از مواد های جدید و نو آور همراه با تکنیک های کلاسیک و سنتی از ویژگی های کارهای او میباشد. او در حال حاضر رهبری ۵۰ نفر طراح بین المللی را در کمپانی خودش دارد. بیش از ۱۷۰۰ پروژه را طراحی و مدیریت کرده و برند های معروفی همچون KLM  ، پوما و … کار های خود را به او سپرده اند.

طراحی داخلی

اولین طرح مارسل که همه را شگفت زده کرد و باعث مطرح شدن او کرد یک صندلی بود که از گره های فلزی ایجاد شده بود که در سال ۱۹۹۶ آن را به نمایش در آورد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.