شکل هندسی این خانه مثلثی که در یک محله مسکونی در ملبورن استرالیا قرار دارد، چالش بزرگی برای معمار آن بود. طراحی و ساخت این خانه، با توجه به قوانینی که در ساختمان سازی وجود دارد بسیار سخت و دشوار بود. همچنین معمار این خانه، فضای داخلی آن را در سه طبقه تقسیم کرده است تا کمترین فضای بیهوده و پِرت در خانه ایجاد شود.

فک و رها کردن، Triangular-Shaped خانه در ملبورن

اکثر معماران احتمالا از سایت کوچک و مثلثی مثل این یکی در ملبورن, استرالیا, اما نه OOF اجرا! معماری که کلبه rundown weatherboard ویکتوریا به جمع و جور خانه تبدیل شده، به نام خانه حاد برای خانواده مدرن. که مایل به ترکیب با محله آنها بسیاری از مواد اساسی منحرف weatherboards palings حصار دستگیره منافذ و شماره خیابانی مورد استفاده مجدد قرار. هر قطعه حذف برچسب، در ذخیره سازی قرار دهید و سپس در محل اساسی خود را تنها در این زمان در ساختار تازه دوباره نصب. بنابراین، بسیاری از جذابیت اساسی باقی می ماند اما در روش تازه و تازه.

آنها مجوز ساخت ۱۰۰% از سایت اعطا شد اما که باقی فضا در فضای باز برای خانواده برای لذت بردن از. که آرشیتکت(architect) به لقب سمبل نقاط در داخل خانه به خارج از منزل و همچنین استفاده از چمن سبز فرش روی پله ها و پنجره های بزرگ برای نمایش ها خارج شد.بزرگ پنجره کشویی باز کردن سطح زندگی می کنند بنابراین احساسی ایستاده خارج در ایوان. خانه نیز کاملا برای متقابل تهویه از اتاق که گسترده نیست و ویندوز وجود دارد در هر دو طرف تنظیم شده هست.به جای خانواده نیازهای طراحی(طرح ریزی) وب چند طبقه، همه از طریق راه پله ها عمودی متصل.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.