کشورهای اسکاندیناوی به داشتن هتل های یخی معروفند اما آنها تنها کسانی نیستند که این تجربه منحصر به فرد را ارائه می دهند. اگر نگاهی به کشورهای شرقی بیندازیم جزیره هوکایدوی ژاپن را خواهیم دید که با دهکده یخی تومامو پذیرای گردشگران زیادی در فصل زمستان است.

این دهکده یخی در ۱۵۰ کیلومتری ساپورو، پایتخت شمالی ترین جزیره ژاپن قرار گرفته است. اگر به دنبال یک شهر یخی هستید که بتوانید از فضای رویایی و هوای سرد آن لذت ببرید دهکده یخی تومامو می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد فقط لباس گرم بپوشید چون دمای آن تا سی درجه زیر صفر هم کاهش پیدا می کند.

اگر به این دهکده یخی سفر کنید می توانید از میان اتاق های هتل یخی آن که تقریبا همه چیز آن به جز تخت و روتختی از یخ ساخته شده عبور کنید و سپس یک نوشیدنی دلچسب در لیوان یخی و در بار یخی این هتل میل کنید.

قفسه کتاب ها در آیس کافه قرار دارد و از یخ ساخته شده است همینطور سرسره یخی محبوب این مجموعه که از روی آن می توانید تمام دهکده را ببینید. یکی از کارکنان دهکده یخی می گوید:

دنیای برفی اسرارآمیز مهمانان را دعوت می کند تا جادوی زمستان را تجربه کنند.

جادوی زمستان برای کودکان نیز سرگرمی هایی را در نظر گرفته است که در آن مجموعه فعالیت هایی مثل کلاس های ساخت مجسمه یخی و بازی با وسیله های زمستانی نیز برای آنها فراهم شده است.

و اما چه چیزی می تواند شگفت انگیزتر از یک کلیسای کوچک یخی برای زوجی باشد که می خواهند در آنجا با هم پیمان ببندند؟

این دهکده یخی به مجموعه تفریحی هوشینو متصل است و برای سفرهای روزانه و همینطور اقامت های طولانی تر برای میهمانان این مجموعه تفریحی باز است. افتتاح اولیه این مجموعه در ماه دسامبر و افتتاح رسمی آن در ژانویه خواهد بود و تا مارس ۲۰۱۹ پذیرای گردشگران خواهد بود. ورودی این مجموعه ۵ دلار است.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.