چشمان خود را نورپردازی کنید!

تکنولوژی LED این روزها حسابی روی بورس است و محصولات فوق العاده و نوآورانه‌ای با این تکنولوژی تولید می‌شود. چراغ‌های ال‌ای‌دی در مقایسه با چراغ‌های معمولی، انرژی کمتری مصرف می‌کند و به علاوه رنگ‌های متونع با الگوهای نورپردازی مختلف نیز ارائه می‌دهد. یکی از بزرگ‌ترین مزایای این تکنولوژی این است که گرمای بسیار کمی تولید می‌کند و به علاوه نور متساطع شده از لامپ‌های ال‌ای‌دی، هیچ گونه خطری ندارد.

 

به تازگی محصول جدیدی مرتبط با این تکنولوژی معرفی شده است که F.lashes نام دارد. این محصول، یک ابزار پوشیدنی است که بالای مژه‌ها قرار می‌گیرد و با کمک وب سایت سرمایه گذاری جمعی Kickstarter به تولید رسیده است. این گجت که بیشتر به درد افرادی می‌خورد که علاقه زیادی به مهمانی دارند، یک جفت مژه مصنوعی محسوب می‌شود که چندین چراغ ال‌ای‌دی به آن متصل است و بسته به نوع حرکت کاربر، به صورت‌های مختلف روشن و خاموش می‌شود.

این محصول ظاهرا خواهان زیادی دارد و بعد از معرفی طرح، بیش از ۹۳ هزار درخواست برای خرید آن ثبت شد. f.lashes درست مانند یک مژه مصنوعی معمولی به بالای پلک می‌چسبد و بعد از اتصال، ۵ مدل نورپردازی مختلف اجرا خواهد کرد.

 

همانطور که شاید حدس زده باشید این محصول بی سیم نیست و یک سیم باریک از کنار آن عبور می‌کند که دستگاه را به یونیت اصلی کنترل متصل می‌کند و با یک کلیپس به پشت سر می چسبد. برای تشخیص حرکات فرد، این وسیله باید حتما به سر متصل بماند و طوری طرحی شده که به راحتی مخفی می‌ماند.

 

چراغ‌های ال‌ای‌دی این محصول هیچ گرمایی تولید نمی‌کنند و متعاقبا هیچ خطر آتش گرفتنی نیز وجود ندارد. این دستگاه همچنین ضد آب است و چراغ‌ها به صورتی روی پلک قرار می‌گیرند که سنگینی خاص احساس نمی‌شود. قیمت این گجت۴۰ دلار است ولی با پرداخت ۱۰۰ دلار می‌توانید تمام ۷ رنگ موجود را در اختیار داشته باشید. مشتریان این محصول تا ژانویه ۲۰۱۸ سفارشات خود را دریافت خواهند کرد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.